Proponujemy następujące formy płatności:

1. Przelew tradycyjny

Przelewu można dokonać z każdego banku lub na poczcie. W tytule przelewu należy wpisać numer swojego zamówienia. W momencie wpływu pieniędzy na konto sklepu WdobrymSwietle.com.pl, rozpoczyna się realizacja zamówienia.

DANE DO PRZELEWU:

STILUS Marta Makarow

ul. Kartuska 384, 80-175 Gdańsk

Nr konta bankowego: ING BANK ŚLĄSKI 16 1050 1764 1000 0092 3208 2728

UWAGA! w tytule przelewu należy podać numer zamówienia2. Za pobraniem/przy odbiorze
Wybierając opcję za pobraniem, zapłata za zamówienie nastąpi gotówką u kuriera przy odbiorze przesyłki. Maksymalna wartość zamówienia, która może być realizowana w ten sposób to 4000 zł.

Dobro naszych klientów jest dla nas najważniejsze i dlatego, jeżeli chcieliby Państwo zrealizować zamówienie o wyższej wartości płacąc przy odbiorze, oferujemy możliwość wpłaty 30% wartości zamówienia przelewem, a pozostałe 70% - przy odbiorze. 

Przy zakupie towarów sprowadzanych/produkowanych na zamówienie wymagana jest wpłata zaliczki 30% przelewem na konto, pozostałą kwotę tj. 70% można uregulować przy odbiorze.

Aby skorzystać z takiej formy płatności prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta.

3. Przelew on-line: DotPay
System bezpiecznych, bezpośrednich i gwarantowanych płatności internetowych. Wybierając tą opcję, masz pewność, że przekazywane środki dotrą do nas błyskawicznie. Ze względów bezpieczeństwa każda transakcja w systemie płatności elektronicznych jest weryfikowana przez operatora DotPay.
(termin weryfikacji płatności nie jest zależny od naszego sklepu) z chwilą realizacji płatności zamówienie jest przekazane do realizacji.

KOSZTY WYSYŁKI

WYSYŁKA KRAJOWA

Kwota zamówienia Przelew bankowy

Płatność online

Pobranie
Poniżej   300 PLN     19 PLN  19 PLN 24,99 PLN
Powyżej  300 PLN      0 PLN    0 PLN 0 PLN

 

Przy zamówieniach powyżej 300 PLN i przy płatności przelewem bankowym, przy płatności online oraz przy płatności za pobraniem u kuriera wysyłka jest DARMOWA.